100 VJET SHTET
Chris Brown, me flamur Kuq e Zi (Foto)
26.02.2013 | 06:50
Besojeni ose jo, por është 100 % e vërtetë. Reperi kontrovers, Chris Brown, i cili së fundi ka qenë pjesë e pandashme e mediave rozë për shkak të lidhjes së tij me yllin Rihanna, si duket e ka edhe një simbol që e pëlqen.

Ai është fotografuar në disa poza të ndryshme, duke mbajtur shumë afër zemrës flamurin tonë kombëtar. Në foto, reperi me famë botërore, Brown, paraqitet së bashku me stilistin e njohur, me prejardhje shqiptare, Ludovik Tunaj, i njohur me emrin e tij artistik, Ludo Lee.

Ndryshe, fotografitë janë bërë mbrëmë gjatë ndarjes së çmimeve Oscar. /dukagjini/


Nëse tashmë nuk e ke një faqe të internetit për biznesin tuaj apo nuk je i kënaqur me atë që ke, na kontakto që të flasim për ...
Alba-Soft ofron shërbime të HOSTING me të gjitha elementet për të përmbushur plotësisht nevojat e klientëve të saj.
Mbi 500.000 vizitorë në muaj. Ofrojmë hapësira reklamuese në faqe shumë të vizituara si: Lajmëtari.com, Albanologji.com, ...
Jemi të specializuar në përkthim softuerësh, interpretim, faqosje kompjuterike, titrim dhe këshillim kulturor duke u kujdesur më ...
Ky portal mirëmbahet nga kompania albasoft.al. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të printohen, ose të përdoren në çfarëdo forme me qëllim përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të albasoft.al.
Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2012 Portali Gjuha Shqipe
Tiranë | Prishtinë