Rita ‘e nervozuar’ me Ledrin, pamje nga ‘prapaskena’ e fotos së famshme
Rita ‘e nervozuar’ me Ledrin, pamje nga ‘prapaskena’ e fotos së famshme
02.07.2019 | 03:34

Ledri Vula ka postuar dje një foto me Rita Orën që ka marrë vëmendjen e shumë ndjekësve.

E derisa në fotografinë që reperi ka postuar ata shihen të qeshur e të përqafuar, një foto tjetër zbulon ‘prapaskenën’ e realizimit të kësaj fotoje, 

Është meaxheri i Ledri, Faton Shoshi ai i cili ka kapur Ritën duke shikuar në telefonin e Ledrit e duket se këngëtarja nuk po e ka diçka të qartë.

Rita dhe Ledri janë takuar në Zvicër, pas performancës së artistes në Alba Festival ku janë mbledhur shumë njerëz për ta parë dhe ajo ka bërë një paraqitje mahnitëse.